234x60_standard_PL

Przebyliśmy długą drogę od momentu, w którym założyciele Mark Ellis i Martin Churchward (dwa ‘M’) połączyli siły w 1987 roku, żeby sprzedawać końcowe partie przecenionych produktów sportowych. Obecnie jesteśmy międzynarodową firmą detaliczną sprzedającą modowe produkty dyskontowe z ponad 3 milionową bazą aktywnych klientów oraz 34 milionową liczbą odwiedzających naszą stronę internetową w ciągu roku.

Nasza firma polega na dostarczaniu klientom wspaniałych produktów w niesamowicie niskich cenach – aż do 75% taniej niż sugerowane ceny detailczne. Sprzedajemy ciuchy męskie, damskie, dziecięce oraz artykuły i akcesoria domowe. W magazynach posiadamy szeroki wachlarz asortymentu z ponad 200 marek, takich jak adidas, Helly Hansen, Superdry, Henleys, Timberland, Diesel lub Puma.

Nasz sukces zawdzięczamy naszemu zaangażowaniu do poszukiwania największych modowych oraz sportowych marek po najniższych cenach oferując do 75 % upustu oferowanych cen detalicznych przez cały rok. Dodatkowo jest to podparte doskonałą obsługą klienta.

My NIGDY nie kupujemy na czarnym rynku i nie dostaniesz u nas tanich podróbek. Integralność naszej marki polega na gwarancji jakości i pewności, że wszystko, co sprzedajemy jest 100% autentyczne i oryginalne.

MandMDirect Polska Szczegóły Program Partnerski

Commission Sales
(per month)
• 3% On All Existing Customer Sales
• 12% On All New Customer Sales
• Cookie:- 30 dni
• Product Feed Through Impact,
• Read The Latest Blog Post About MandMDirect Polska
Optimus Performance
Marketing Contact
Melissa Blue Melissa Blue
mandmdirect@optimus-pm.com
+44 (0)1752 727852

PPC Policy:-   Marketingu wyszukiwarek internetowych: Polityka słowa kluczowego jest ograniczony. Nie wolno używać znaku towarowego MandMDirect, w tym literówki i nazwy domen, płatnego generowania ruchu poprzez wyszukiwarki. Obejmuje MandMDirect jako słowo kluczowe i / lub używane w adcopy. Nie jest również dozwolone do łączenia się bezpośrednio z wyszukiwarką na stronie MandMDirect.

Join MandMDirect Poland Affiliate Programme With Impact

Przykład banner:-
120*600
MandMDirect

234×60
MandMDirect

250*250
MandMDirect

336*280
MandMDirect

468×60
MandMDirect

Get in contact to find out more